poniedziałek, 29 czerwca 2009

Kolorowe czytanie to następne wyzwanie

Zasady uczestnictwa skopiowalam za Padmą z naszego nowego blogu KOLOROWE CZYTANIE
Tam też wszyscy zainteresowani znajdą listy lektur - ja lecę je właśnie przejrzeć, ale nie zaplanuję niczego. W ostatnim wyzwaniu (Historyczne czytanie) cały czytelniczy plan diabli wzięli, a ja czytałam coś zupełnie innego, niż zaplanowałam. Tak więc zapraszam na stronę naszego nowego wyzwania czytelniczego:-)))
"Kolorowe czytanie" to otwarty projekt czytelniczy, dostępny dla wszystkich, którzy kochają książki. Jeśli macie ochotę przyłączyć się do nas, podejmijcie wyzwanie - przeczytajcie przynajmniej trzy książki, które w tytule mają nazwę koloru. Zapraszam do przyłączenia się już po raz piąty! Zasady:
1. Wyzwanie może podjąć każdy, kto lubi czytać. Aby zostać uczestnikiem, należy zgłosić swój udział w komentarzach na tej stronie lub na blogu
http://miastoksiazek.blox.pl. Żeby zamieszczać recenzje na blogu Kolorowe czytanie, konieczne jest posiadanie konta pocztowego na gazeta.pl. Nie trzeba prowadzić własnego bloga!
2. Wyzwanie trwa od 29 czerwca 2009 do 30 września 2009..
3. W tym czasie należy przeczytać przynajmniej 3 książki, każda z innym kolorem w tytule. Książki wybieramy z list lektur podanych na tym blogu. Inne książki, które mają nazwę koloru w tytule, też są dopuszczone.
4. Tytuły wybranych przez siebie lektur podajemy na blogu
http://koloroweczytanie.blox.pl (niektórzy weterani wyzwań zapewne postanowią ten punkt pominąć;))
5. Na tym samym blogu umieszczamy recenzje przeczytanych książek, lub odnośniki do recenzji na swoim blogu.
Link dający dostęp do pisania na tym blogu może być wysłany tylko na pocztę na gazeta.pl. Sprawdźcie więc proszę skrzynkę jakiś czas po zgłoszeniu chęci uczestnictwa! Osobom, które zgłosiły się podczas wstępnej dyskusji wysyłam zaproszenia od razu. Wszyscy, którzy dostaną uprawnienia administratora, mogą oczywiście dodawać książki do list lektur. Proszę, dodajcie swój nick i ewentualnie link do swojego bloga w zakładce Wyzwanie podjęli. Jeśli nie wiecie, jak to zrobić, dajcie znać w komentarzach, wtedy ja Was dodam.
Zapraszam serdecznie!

Brak komentarzy: