czwartek, 18 czerwca 2009

Witam na nowym

Właściwie to jak się człowiek wprowadza do nowych czterech kątów, to z reguły urządzana jest "parapetówka" dla rodziny, przyjaciół i znajomych - niechże ten wpis będzie więc zaproszeniem na imprezę powitalną. Momencik - nalewam szampana, podaję przekąski, proszę - częstujcie się! I bawcie się dobrze, kiedy mnie odwiedzicie (a odwiedzajcie często), każdy jest mile widziany - czujcie się jak u siebie, rozgośćcie. Usiądźcie wygodnie na moich kanapach, nawet w moim ulubionym fotelu, zaparzę Wam dobrej, aromatycznej herbaty, podam kawę z mleczkiem (przepraszam: może cukier?) i domowe ciasteczka, i zaproszę do czytania i do o książkach gadania...

9 komentarzy:

Bazyl pisze...

A czy zamiast szampana, można prosić o 50 g dobrej i dobrze schłodzonej wódeczki? Czystej. PS. Zaktualizowałem Cię w linkowni :D

clevera pisze...

Oj, to już kolejna osoba. Jakie ulepszenia tutaj widzisz?

Katja127 pisze...

Witaj Bazylu! tak patrzę w głąb mojej "barkowej" witryny i ... jest i 50-tka dobrej wódeczki dla Ciebie - dla moich gości wszystko (no, prawie wszystko:-)))

Katja127 pisze...

Clever, Ciebie również witam - chyba najbardziej na bloggerze podoba mi się to, że jeszcze nigdy nie spłatał mi bardzo popularnego bloxowego psikusa w postaci chociażby "zeżarcia" wpisu i niemożności odzyskania go (częste zawieszenie systemu też mnie wkurzało). Poza tym ciągle uaktualniana lista, w której widzę, kto i co akurat opublikował też jest nie do pogardzenia, nie trzeba się bawić w żadne rss-y. A na bloxie po prostu przelała się czara mojej goryczy - tak że teraz wznoszę toast za nowego bloga:-)))

Anonimowy pisze...

:)

Lilithin pisze...

Zaktualizowałam linki i gratuluję przeprowadzki :) Sama niedawno przeprowadzałam swoją i wiem, że to jednak cieszy, kiedy nowe miejsce jest bardziej funkcjonalne.

net.a.a pisze...

Wow, czyżby sezon na przeprowadzki się zaczął? ;) Mnie póki co blox nie doprowadził do ostateczności więc przy nim trwam ;)
Gratuluję nowego miejsca, zmieniam zakładki i będę odwiedzać :)

Katja127 pisze...

Oooo, to ja już się bardzo cieszę na spotkania z Wami. Zaglądajcie jak najczęściej:-)))

maga-mara pisze...

Ja tez juz aktualizuje! Pozdrawiam i milego pisania w nowym miejscu